بهترین وان و جکوزی

بهترین وان و جکوزی

برای راحتی شما عزیزان در انتخاب بهترین وان و جکوزی و سهولت درشناخت این نوع محصولات چکیده ای از خصوصیات بهترین وان وجکوزی را شرح داده ایم .

–  بهترین وان وجکوزی چه خصوصیاتی دارد؟

 1. دارا بودن پشت سری ضد آب :ممکن شما برای رفع خستگی فقط بخواید بدن خود را داخل آب گرم قراربدید بدون خیس شدن موهای خود این خصوصیت به شما کمک میکند.
 2. داشتن هر دو جت گرداب و جت های هوایی :دارابودن این دو جت به شما “راز” استراحت بعد از یک روز استرس زا می دهد.
 3. یک شیر آب یکپارچه ، دوش دستی :دوش دستی یکی ازآپشن هایی هست که به سهولت در دوش گرفتن شخص کمک میکند.
 4. کابین فوق العاده راحت ۲ نفره :آرامشی وصف نشدنی برای شما خانواده عزیز
 • دارای جت آزاد :

یک شیر آب یکپارچه ، دوش دستی و یک ظاهر زیبا و مدرن ، این MCP را به یک وان گرداب مستقل با بالاترین امتیاز تبدیل می کند.حمام های دارای چشمه آب یا حمام های گرداب ، وان هایی هستند که به گردش خون تکیه می کنند ، معمولاً از طریق جت های داخلی و شیلنگ ها ، که ماساژ را فراهم می کنند.

 • دارای جت گرداب چند جهته: جت چند جهته (۲ عدد از عقب) ، بازوی ساخته شده با تنظیم جریان آب و ظاهری زیبا و مدرن وآزاد است .
 • دارای سیستم تنظیم جریان هوا:با تنظیم جریان هوایی درون وان وجکوزی میتوان ازحس خفگی براثر گرمای درون حمام جلوگیری کرد.
 • سایزمناسب نسبت به قد افراد: هرشخص باید با درنظر گرفتن قد وان مناسبی به ابعاد مطابق با قدخود تهیه نماید.
 • دارای فولاد ضد زنگ:وان هایی که دارای جنس فولاد ضد زنگ هستند و چون وان وجکوزی با آب سروکارمستقیم داره خیلی مهمه جنس اش فولاد ضدزنگ باشد که زنگ نزند واینجوری کیفیت بهتری پیدا میکند.
 1. ضد عفونی کننده(EverClean) : وان و جکوزی هایی که دارای فن آوری نوآورانه ever cleanآنها را از سایر وان ها تمیزتر نگه می دارد فن آوری منحصر به فرد و دائمی ضد عفونی کننده(EverClean) ما از شکل گیری و کپک زدن در سیستم گردش خون EverClean ما جلوگیری می کند. سوار شدن خیط و پیت راحتی راحتی را افزایش می دهد و بخاری که از قبل لوله کشی شده و سریع وصل شده است ، آب را در دمای آرامش بخش در سراسر خیس خود نگه می دارد. از یک طیف وسیعی از سبک ها و اندازه ها ، برای یک تجربه دلخراش که در حمام منزل شما قرار دارد ، انتخاب کنید.
 2. جای حوله و جای لوازم بهداشتی:یکی ازاپشن هاییه که به نظر مورد توجه خانوم هااست که برایشان نظم ونظم دهی بسیار اهمیت دارد.
 3. چراغ هالوژنه ضد عفونی کننده ۷ رنگ:میکروب زدایی در این نوع محصول که مستقیما برسلامت ما اثردارد امری ضروری وغیرقابل چشم پوشی است.
 4. سوکت CD-MAN و رادیو FM و اسپیکر:با این آپشن میتونیم به حس آرامش خود بیافزاییم و بتونیم به همراه موزیکی آرامش بخش هارمونی مدیتیشن خود را کامل کنیم .